Uczestnictwo

Drogie cheerleaderki,

Serdecznie zapraszam Was na kolejną odsłonę Otwartych Mistrzostw Zespołów Cheerleaders – Grand Prix Polski Kraków 2016. W tym roku otwieramy się na drużyny zagraniczne, dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że zbliżająca się edycja jest międzynarodowa! Będzie to wspaniała okazja do wymiany wspólnych, pełnych emocji doświadczeń, w duchu sportowej rywalizacji. Do konkursu zapraszamy zespoły cheer dance, pom dance, cheer, cheer group stunt i partner stunt z całej Europy. Mamy nadzieję, że nie zabraknie również WASZEJ DRUŻYNY podczas zawodów w Krakowie, 19 listopada 2016 roku!

CZEKAMY NA WAS!

Kierownik Organizacyjny
Agnieszka Horosin

REJESTRACJA

Formalne zgłoszenie udziału w Grand Prix Polski polega na równoczesnym spełnieniu poniższych warunków:

  • dokładne wypełnienie karty zgłoszenia oraz wysłanie jej do dnia 31.10.2016 roku na adres info@mdkkorczak.pl, kopia na jarekpsch@o2.pl oraz horosin@o2.pl. Zgłoszenia dokonane po terminie mogą zostać przyjęte pod warunkiem wpłacenia podwójnej opłaty startowej. W przypadku rezygnacji ze startu nie będzie zwracana opłata startowa. Zgłoszenia można przesłać mailowo, pocztą lub elektronicznie poprzez formularz;
  • do zgłoszenia powinno dołączyć się lub dosłać do 31.10.2016 potwierdzenie dokonania przelewu, podkład muzyczny oraz krótką informacje o zespole;
  • dokonanie stosownych opłat startowych określonych w regulaminie Grand Prix (patrz poniżej);
  • mogą uczestniczyć jedynie te zespoły polskie, których zawodnicy i trenerzy są aktualnymi członkami Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders z opłaconą składką członkowską za rok bieżący (patrz Regulamin);
  • zespoły przedstawiają podpisaną przez trenera listę o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach.

OPŁATY ZA UDZIAŁ

Każdy zespół zobowiązany jest dokonać opłaty startowej:

– opłata za group stunt – 20 zł od uczestnika

– opłata za zespół – 20 zł od uczestnika

Jeżeli zawodnik uczestniczy jednocześnie w rywalizacji zespołów i group stunt zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za obie konkurencje.

Jeżeli zawodnik uczestniczy w rywalizacji w dywizjach cheer i cheer dance lub cheer i pom dance zobowiązany jest do uiszczenia opłaty startowej za wszystkie dywizje.

Opłaty należy dokonywać do dnia 31 października 2016r. na rachunek:

Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka
os. Kalinowe 18 31-814 Kraków
Bank Zachodni WBK
46 1090 1665 0000 0001 2129 7207
z dopiskiem: „nazwa zespołu, dywizja, kategoria wiekowa”

PRZYJAZD, UBEZPIECZENIE I ZAKWATEROWANIE

Uczestnicy biorący udział w Grand Prix przyjeżdżają, nocują i ubezpieczają się na koszt własny lub instytucji delegującej. Organizator nie ma obowiązku organizacji noclegu dla uczestników.

WYŻYWIENIE

Istnieje możliwość zamówienia obiadów (ok. 15 zł). Zainteresowani uczestnicy składają rezerwację na karcie zgłoszeń podając liczbę zamówień.

Organizator nie pokrywa kosztów obiadów.

Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.